Reference zákazníků

Spokojený zákazník je naší vizitkou...

Radka Kupsová


"Zadání znělo venkovní krb s udírnou a kamna. Po předchozí domluvě pan Kasl zpracoval vizualizaci, se kterou jsme souhlasili. Výstavba trvala poměrně dlouho, ale vše se nakonec zdařilo a povedené dílo jsme si mohli užívat celé léto. Spolupráce s firmou Kamnářství Pohoda na výbornou, doporučujeme."

Petr Bálek


"Velmi profesionální a vstřícný přístup, kvalitní provedení obestavby krbové vložky. I přes nečekané problémy se stavební přípravou a prodloužením doby stavby nebyly účtovány žádné vícepráce. Narozdíl od jiných řemesníků také perfektně uklizeno. Mohu jen doporučit!"

Adéla Brandová

Sportovní a kondiční specialista

"S Kamnářstvím Pohoda jsme byli maximálně spokojení. Stavěli jsme krbovou vložku a následně jsme celý krb chtěli obložit obkladovým kamenem.
Z naši strany byla naprostá spokojenost co se komunikace, provedení práce a celého průběhu týče. Krb byl hotový za týden, obkladový kámen vypadá krásně a krb bez problému funguje. Pan Kasl po dokončení práce vše uklidil, vymaloval a při předávání krbu jsme dostali jako dárek cukroví, čistič skel a podpalovač.
Velmi ráda tuto firmu všem doporučím, jelikož jsme nadšení. :)"

Jiří Moravec

Finanční poradce

"Když někdo dělá řemeslo s láskou, zaujetím a ještě poctivě,je to úžasný a výsledky stojí za to."


Videorecenze spokojených zákazníků

Tento krb s nikou na dřevo je v kombinaci moderního a rustikálního designu. Je to krásný a dominantní prvek v každé moderní domácnosti, který jistě nikdo nepřehlédne. Stavba mi trvala 6 dnů. Použil jsem materiál jako Ytong na niku, izolační desky Skamotek, krbovou vložku a obklad s imitací kamene. 

Na přání zákazníka jsem opravoval sporák s ležením, přistavěl schody s nyku pro ukládání dřeva. Více ve článku zde.