Jaká bude cesta za vysněným "teplem domova"?

Odborně Vám pomůžu od A až do Z s výběrem a následnou realizací topidla, které bude splňovat veškeré požadavky moderního topení. Používám tradiční materiály jako je kamnářská hlína, kachle a šamot, ale i moderně vyráběné výrobky splňující veškeré požadavky platných norem od nejlepších dodavatelů.

První kontakt

Spojíme se telefonicky nebo přes email a domluvíme se na první schůzce.

Schůzka

Věřte nebo ne, ale chvilku potrvá než se společně dopracujeme k nějakému konkrétnímu závěru. Sdělíte mi Vaši představu a já Vám navrhnu topidlo dle Vašich možností. Projdeme všechny aspekty pro stavbu Vašeho topidla, jaké dispozice má Vaše nemovitost, účel topidla a navrhnu Vám orientační rozpočet. Poradím Vám, nabídnu řešení, společně si prohlédneme jaké jsou možnosti staveb.

Zaměření, 3D vizualizace

Dalším krokem je zaměření místnosti, kde bude topidlo stát a vypracování 3D modelu, abyste si mohli živě představit, jak Vaše kamna, krb, sporák nebo pec bude vypadat :-) Navrhuji stavby pro Vaši domácnost tak, aby byly úsporné, bezpečné a elegantně seděly ve Vašem interiéru.

Návrh smlouvy o dílo

V této smlouvě bude stanovena konečná cena stavby, datum zahájení stavby, výše zálohy a další  potřebné informace pro Vás.

Stavba

Jakmile se podepíše smlouva o dílo a předá se záloha, stavba začne.

Předání topidla

Po dokončení stavby osobně provedu zátopovou zkoušku. Dám Vám cenné rady jak bezpečně a úsporně topit. Předám Vám předávací protokol, návod k použití a záruční list. Tyto dokumenty jsou potřebné pro případnou reklamaci. Pokud by Vaše topidlo bylo hlavním zdrojem vytápění domu, vypracuji potřebnou technickou dokumentaci pro získání stavebního povolení. Má práce nekončí předáním topidla. Každý zákazník se může spolehnout i na servis topidla na 1 rok zdarma. 

Pro jakékoliv dotazy mě prosím kontaktujte, těším se na spolupráci s Vámi!